Umut Öztürk’ün Kitabı Raflarda

Radyo & Tv Programcısı - Yazar Umut Öztürk'ün 'Kalbin Aynası Pozitif İletişim' Kitabı Çıktı!

Umut Öztürk’ün Kitabı Raflarda

Kamuoyunun uzun yıllardır radyo & tv programcısı ve sunucu yönüyle tanıdığı iletişim danışmanı Umut Öztürk, 2012 yılında radyo programları ile aynı ismi taşıyan 'Umudun Zamanı' kitabının ardından 2. kitabı 'Kalbin Aynası Pozitif İletişim' ile tekrardan okurlarla buluşuyor.

Yediveren Yayınları'ndan çıkan kitabında iletişimin köklerine inen Umut Öztürk, günümüz iletişimine ışık tutacak "Pozitif İletişim" metotlarını anlatıyor.

Martin Luther King’in “İnsanlar genellikle birbirlerinden nefret ederler, çünkü birbirlerinden korkarlar; birbirlerinden korkarlar, çünkü birbirlerini tanımazlar; birbirlerini tanımazlar, çünkü iletişim kurmazlar; iletişim kurmazlar, çünkü sınıflara ayrılmışlardır.” diyerek vurguladığı gibi iletişim aslında bireysel ve toplumsal ilişkiler açısından en önemli olgudur.

Yıllardır yaptığı radyo programları ile hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan Umut Öztürk, mesleki tecrübesi ile akademik birikimini harmanlayarak iletişim kavramını tüm yönleriyle sizlere sunuyor.

Sultangazi Belediyesi İletişim Danışmanı görevine devam eden Öztürk, mesleki tecrübelerine de kitabında genişçe yer verdi.

'Kalbin Aynası Pozitif İletişim kitabı, tüm satış noktaları ve kitapçılarda..

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 15:16

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER