İSTGAD Yönetiminden Başkan Gökhan Yüksel'e Ziyaret

İstanbul Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Aytekin Yaşar'ı, başkan yardımcısı Tevfik Erk'i, Genel Sekreter Gökhan Ali Öztürk ve yönetim kurulu üyesi Sertan Daloğlu’ Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yükseli ziyaret etti.

İSTGAD Yönetiminden Başkan Gökhan Yüksel'e Ziyaret

İSTGAD,Dernek Başkan ve yönetiminin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren,Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, basın emekçilerine başarılar diledi.

Kartal için yaptıkları çalışmalara da değinen   Yüksel, “Kartal Komşu iletişim merkezini kurduk. Artık hiç bir vatandaşımız ‘belediye başkanımıza ulaşamıyorum, derdimi anlatamıyorum!’ demeyecek. 7-24 saat faaliyet gösterecek çağrı merkezimizde belediye hizmetlerine vakıf, çözüm odaklı arkadaşlarımız görev yapacak. Bütün sorunlar bize anında ulaşacak” Dedi.


ÖNCELİĞİMİZ AHLAK


Dernek hakkında bilgilendirmede bulunan İstanbul Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aytekin Yaşar, "Cemiyetimizin birinci önceliği Ahlaklı gazetecilik ve haberciliktir. Derneğimize üye olmak isteyen o kadar çok gazeteci arkadaşımız var ki: üyelerimizi seçerek aramıza alıyoruz.
Kurumlarda ve kamuoyunda itibarı ve saygınlığı olan gazeteciler ve yazarlar ile yol yürümek istiyoruz. İstanbul Yerel basınının sorunları var. Bu sorunlarla ilgili daha önce Ankara’nın yollarını aşındırdık.
Ana muhalefet partisi genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşüp, sorunlarımız ve çözümleri için hazırladığımız raporu sunduk. Basının özgür ve güçlü olması ülkemizin faydasınadır. Bu konuda çalışmalarımız devam edecek” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER