Koşuyolu Hastanesi Bir Örnek Davranışa Daha imza Attı

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi   Temiz çevre, sağlıklı yaşam' etkinliği gerçekleştirildi.

Koşuyolu Hastanesi   Bir Örnek Davranışa Daha imza Attı

Koşuyolu Ailesi sağlıkla ilgili belirli gün ve haftalarda yaptığı etkinliklerle sosyal farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Kartal Türk Kızılayı işbirliği ile 'Temiz Çevre ve Sağlıklı Yaşam' temasıyla gerçekleştirilen etkinlikte hastane bahçesinde temizlik yapan hastane personeli, Hastane Yönetim Ekibi, Kartal Türk Kızılay ve Genç Kızılay yetkilileri; çevredeki vatandaşlardan büyük takdir topladı. 

Çöp toplama etkinliği sırasında katılımcılar, hastane bahçesinde bekleyen hasta yakınlarına da çevre bilinci ile ilgili bilgiler aktardı.

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Kaan KIRAL,Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan 'Sıfır Atık Projesi' kapsamında  oluşturulan belirli alanlarda çöp kutuları bulunmaktadır. Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinin tüm çalışanları sıfır atık konusuna büyük bir hassasiyetle durarak destek vermektedir” diyerek Koşuyolu Ailesi ve Kartal Türk Kızılayı işbirliği ile gerçekleştirilen bu etkinlikte yer alan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi Müdür'ü Cenk Hilmi KILIÇ'da Hastane personeliyle birlikte Sağlıklı Yaşam etkinliğine katıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER