Milletvekili TUNÇ,Bartın Sokaklarına indi

AK Parti Bartın Milletvekili Adalet Komisyon Başkan vekili Yılmaz Tunç,Meclisin tatile girmesi sebebiyle Bartın ziyaretlerine başladı.

Milletvekili TUNÇ,Bartın Sokaklarına indi

Milletvekili Yılmaz TUNÇ,Kozcağızda vatandaşları ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi paylaştı.

“KOZCAĞIZ’A TARİHİ YATIRIMLAR KAZANDIRILDI”

 Meclis’in tatile girmesinin ardından Bartın’a gelerek yoğun ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, teşkilat toplantıları, cenaze törenleri, düğün törenleri, esnaf ziyaretleri ve Bartın’da devam eden kamu yatırımlarında gerçekleştirdiği incelemeler başta olmak üzere Bartın’ın il merkezi, ilçe, belde ve köylerine yaptığı ziyaretlerle sürekli halkın içinde olmaya devam ediyor. 

Milletvekili Tunç son olarak Kozcağız beldesinde ziyaretlerde bulunarak, esnafı ziyaret etti, Kozcağızlı vatandaşlarla selamlaştı. Kozcağız’a tarihi yatırımlar kazandırıldığını ifade eden Milletvekili Tunç’a beldedeki ziyaretlerinde Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Genel Meclisi Üyesi Giray Gülsoy ve bazı teşkilat mensupları eşlik etti.

Kozcağız’a iki baraj birden inşa edildi.

Milletvekili Tunç, ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler dileğinde bulunarak, yaptığı açıklamada Kozcağız’a belediye yatırımları ile birlikte AK Parti hükümetleri olarak büyük yatırımlar kazandırdıklarını, bu yatırımların devam edeceğini söyledi.

Tunç, konuşmalarında “Kozcağız'a yaptıklarımızla beldenin çehresini değiştirdik, Kozacağız beldesi’nde iki baraj birden inşaa ediyoruz. Kışla Barajı’nı tamamladık, Kozcağız Barajı’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 

Kozcağız-Perşembe yolu, Kozcağız-Kumluca yolu, Aile Sağlığı Merkezi, İmam Hatip Ortaokulu, Ahmetler İlkokulu, Kozcağız yuva anaokulu, sanayi sitesi taşkın koruma, Kozcağız stadyumu, Kozcağız cadde düzenlemeleri, Şehirlerarası Otobüs terminali ve sosyal tesisleri’ni halkımızın hizmetine sunduk.

Kozcağız-Bartın arası duble yolun ihalesini yaptık, çalışmalarını başlattık Kozcağız Beldemize doğalgaz getirmek için çalışmalarımız devam ediyor.” Şeklinde konuştu.

Bartın’da örnek proje olan Kent Park’a ziyaret

Kozcağız Belediyesi’nin örnek bir projeye daha imza atarak yapımını çok kısa süre içerisinde tamamladığı, Belediye Terminali ve Sosyal Tesislerinin karşısındaki yeşil alanda, içerisinde çok amaçlı salon ile cam teraslı kafeterya, oyun sokağı, spor ve dinlenme alanlarını barındıran  Kent Park’ta incelemelerde bulunan Milletvekili Tunç, “Kozcağız Belediye Başkanımız Mustafa Karaman ve ekibini tebrik ediyorum bu güzel projeyi Kozcağız halkımıza kazandırdı, hayırlı uğurlu olsun. Yeni projelerle milletimizin emrinde hizmet yürüyüşümüzü sürdürmek için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi. Esnaf ve vatandaşlar Milletvekili Tunç ve Belediye Başkanı Karaman’a yatırımlar için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2019, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER