Kadem Başkan “Elekten Geçen Renkler” resim sergisinin açılışına katıldı

Cumhur İttifakı – AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Ressam ve Grafik Sanatçısı Kenan Arslan"ın ''Elekten Geçen Renkler"'adlı baskı resim sergisinin açılışına katıldı.

Kadem Başkan “Elekten Geçen Renkler” resim sergisinin açılışına katıldı

Ressam ve Grafik Sanatçısı Kenan Arslan"ın ''Elekten Geçen Renkler"'adlı baskı resim sergisinin Sanatçılar ve Sanatseverler Vakfı’nda (SASAV) düzenlendi. SASAV Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Baykan'ın açılışını yaptığı sergiye Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki, Sanat kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Prof. Basri Erdem, SASAV Kurucu üyesi ve mütevellisi Prof. İsmail Avcı, Yön. Kurulu üyesi Doç. Vural Yıldırım, Mütevelli ve kurucu üye Ressam Sabahat Balta, Cumhur İttifakı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Kadem Ekşi, mahalle muhtarları, çok sayıda ressam ve sanatsever katıldı.

Açılışın ardından sergiyi gezen ve eserleri inceleyen Kadem Ekşi, kültür ve sanat faaliyetlerine büyük önem verdiklerini vurguladı.

Maltepe’de kültür sanat alanında hayata geçirecekleri projeleri anlatan Kadem Başkan, ilçeyi cazibe merkezi yapmak için çalışacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2024, 11:55

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER