Başkan Karakaya'dan kahvehane ziyareti

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, kahvehane ziyaretlerine devam ediyor

Başkan Karakaya'dan kahvehane ziyareti

Cumhur İttifakı Kartal  Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya Hürriyet Mahallesi’nde kahvehaneleri ziyaret ederek Kartallı hemşehrileri ile bir araya geldi. Başkan Karakaya, muhabbetlere ortak olup destek istedi.

Başkan Karakaya, halkın buluşma noktası olan kahvehaneleri ziyaret etti. Her ziyaretinde hemşehrileri ile tek tek selamlaşarak halini hatırını soran Başkan Karakaya’ya, AK Parti İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Kahvehane ziyaretleri sonrası konuşan Başkan Adayı Karakaya “Oturduğum yerden Kartal Belediye Başkanlığı koltuğuna talip olmadım. Her zaman halkın içindeyiz. Gerek sokak gezileri, gerek ev ziyaretleri, gerek esnaf ziyaretleri, gerekse meslek odaları, sendikalar ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerimiz  ile sürekli halkımızın talep ve önerilerini dinliyor, not alıyor, gereğini yerine getiriyoruz.

Bu kapsamda Kartallı hemşehrilerimin   buluşma noktası olan kahvehanelerimizi  ziyaret ettik. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da biriz, beraberiz. Sizlerden aldığımız destek ve güçle, ilçemize hak ettiği hizmetler yaparak Kartal’ı yeniden inşa edeceğiz.” dedi.
 
 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2024, 13:33

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER