Hüseyin Başkan her yerde

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkanı Mimar Hüseyin Karakaya, Kartal'ı adım adım gezerek seçim çalışmalarını sürdürüyor

Hüseyin Başkan her yerde

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, seçim çalışmaları kapsamında ilçenin her noktasında esnaf, vatandaş, STK ,resmi kurum,hasta ve  ev ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Adayı Karakaya,günlük ziyaret programları  çerçevesinde, AK Parti Kartal Gençlik Kolları ile birlikte Kartal Metro Durağı’nda sabah işe giden vatandaşlarımıza sandviç, su ve meyve suyu ikramında bulundu. Kartal AK Parti İlçe Teşkilatı’nın  üyeleri ile bir araya gelerek seçim öncesi değerlendirme ve istişare toplantısına katılım sağladı.

Toplantıya Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen , önceki dönem AK Parti ilçe başkanları, Kartal Belediyesinin değişik kademelerinde görev yapan başkan yardımcıları,meclis üyeleri ,teşkilat mensupları ile AK Parti İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu ve yönetim  kurulu üyeleri katıldı.

 Karakaya, yoğun pogramları kapsamında trafik kazası geçiren Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Umutcan Şenkal’a  geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Daha sonra vefat eden Orhantepe Mahallesi sakini Necla Ateşok için Kahramanlar Camii’nde kılınan cenaze namazına katılarak merhumenin kederli ailesine başsağlığı diledi.

Hazır giyim ve konfeksiyon alanında Kartal’ı temsil eden  Demirci Group Tekstil’i ve Azim Tekstil’i ziyaret ederek çalışanlarla sohbet etti .Son olarak Mardin Derik Yukarı Mezra Köyü’nün düzenlediği  kahvaltı programına katıldı. 

Başkan Karakaya gece yarısına kadar süren ziyaret ve toplantıları ile ilgili yaptığı açıklamada”Kartal 15 yıldır beklediği hizmetleri Cumhur İttifakı belediyeciliğinde alacaktır.İlçemizin tüm sorunlarını biliyoruz ve bir mimar kardeşiniz olarak  siz Kartallı hemşehrilermizin takdiriyle göreve geldiğimizde 15 yıldır özlem duyduğunuz hizmetleri geri getireceğimize söz veriyorum.”ifadelerini kullandı.

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER