Hüseyin Başkan Bartınlılarla buluştu

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, Bartın Ulus Düzköy Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği'ni ziyaret etti.

Hüseyin Başkan Bartınlılarla buluştu

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, Bartın Ulus Düzköy Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür  Derneğini ziyaret etti.


BARFED Dernek Başkanı Mehmet Yılmaz  ve yönetim kurulu üyeleri tarafından sıcak ve samimi bir ortamda  karşılanan Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı  Mimar Hüseyin Karakaya buluşmada “AK Parti Bartın Milletvekilimiz Yusuf Ziya Aldatmaz ,Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, AK Parti Ulus İlçe Başkanı  Hikmet Çalık ve BARFED Başkanı Mehmet Yılmaz’ın katılımlarıyla Düzköy Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğinin misafiri olduk. Kıymetli kardeşlerimize  misafirperverliklerinden dolayı   teşekkür ederiz. Bizim belediyeciliğe bakış açımızda ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın dertleriyle ilgilenmek,sorunlarına çözüm bulmak önceliğimizdir.”ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya’ya  Bartın Ulus Düzköy Sosyal Yardımlaşma  Dayanışma ve Kültür Derneği  ziyaretinde Kartal AK Parti İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2024, 16:02

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER