Kadem Başkan'dan Ülkü Ocakları'a ziyaret

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, “Algı ve şov belediyeciliğini yerle yeksan edeceğiz”

Kadem Başkan'dan Ülkü Ocakları'a ziyaret

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi Maltepe Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Maltepe Belediyesi’nin rüşvetle, yolsuzlukla anıldığını belirten Ekşi, “Bu algı ve şov belediyeciliğini yerle yeksan edeceğiz. Gerçek belediyeciliği Maltepelilerle buluşturacağı” dedi.

Maltepe Ülkü Ocakları’nda ziyaret nedeniyle düzenlenen programa Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya, Maltepe Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Demir ve MHP Maltepe İlçe Başkanı Can Ildırı ve partililer katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla başlayan programda konuşan Maltepe Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Demir, ülkücü gençlerin Maltepe’de yaptığı çalışmaları anlattı.

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya ise konuşmasında ülkücü gençlerin mücadelesini takdir ettiklerini belirterek, “Bu ülkeye sahip çıkmak zorundayız. Bizler sahip çıkmazsak nerelere sürüklendiğini Maltepe’de de İstanbul’da da görüyoruz. Bizlerin bu birlikteliği gösteren iki lidere vefa borcumuz var. Bu bilinçle çalışıyoruz. İnşallah 31 Mart’ta Cumhur ittifakının bütün paydaşlarının sahiplenmesiyle inşallah başkanımızı seçeceğiz” dedi.

Programda konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, ülkücü gençlerin sorularını yanıtladı.

“Maltepe Belediyesi son 10 yılda Mehmet Akif Ersoy ile ilgili tek bir anma etkinliği yapmamış”

Maltepe Belediyesi’nin mevcut yönetimini eleştiren Ekşi, “Maltepe’de İstiklal Marşımızın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy ile ilgili hiçbir etkinlik yapılmıyor. Biz belediye meclisine yazılı soru önergesi vererek ‘milli değerlerimizi medeniyetimizi yansıtan bir konuda neden bir etkinlik yapılmaz’ diye sorduk. Son on yılda Maltepe Belediyesi kasıtlı olarak İstiklal Marşı şairimiz Mehmet Akif Ersoy ile ilgili bir anma yapmamış. Burada olay belli. Biz bütün prangaları kıracağız” ifadelerini kullandı.

Yerel hizmetlerle ilgili atılacak adımlarda gençlerin enerjisine ihtiyaç olduğunu söyleyen Ekşi, yeni dönemde gençlerden her alanda yararlanacaklarını söyledi.

“Maltepe Belediyesi diye aradığınızda karşınıza yolsuzluk, rüşvet, terör çıkıyor”

Maltepe Belediyesi’nin rüşvetle, yolsuzlukla anıldığını vurgulayan Ekşi, “Belediye başkan yardımcılarının ‘terörle iltisaklı olmak’ nedeniyle ceza aldığı, rüşvetle, yolsuzlukla anıldığı bir belediye korkunç bir felakettir. Bugün Maltepe belediyesi diye arama motorunda bir arama gerçekleştirdiğinizde önünüze rüşvet, suiistimal, yolsuzluk, terör, çöp dağları çıkar. Bu algı ve şov belediyeciliğini yerle yeksan edeceğiz. Gerçek belediyeciliği Maltepelilerle buluşturacağı” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2024, 00:58

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER