"Kentsel dönüşüm halkın lehine çözülecek"

Soğanlık’ta Kartallılarla buluşan Mimar Hüseyin Karakaya, kentsel dönüşümü vatandaşın lehine çözeceklerini ve işlemleri en kolay hale getireceklerini söyledi.

"Kentsel dönüşüm halkın lehine çözülecek"

AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Hüseyin Karakaya, Soğanlık’ta Kartallı hemşerileri ile bir araya gelerek projelerini anlattı. Kentsel dönüşüm konusunda Kartallıların gönüllerini ferah tutmalarını isteyen Karakaya, kentsel dönüşümü vatandaşın lehine çözeceklerini ve işlemleri en kolay hale getireceklerini söyledi. Mimar Karakaya, “Vatandaşlarımız ellerinde belgeleri ile kapı kapı dolaşıyor. Kuracağımız sistemle bu olmayacak. Mahallelere kuracağımız kentsel dönüşüm ofisleri ile her şeyi kendi ikametlerinde rahatlıkla öğrenebilecekler” dedi.

HER DETAYI, HER BİREYİ DÜŞÜNDÜK

Projeleri hakkında bilgi veren Mimar Karakaya, “Çok sayıda projemiz var. Toplamda 100 proje ile Kartallı hemşerilerimin karşısına çıktım. 24 tanesi Kartal’a prestij katacak. Herkes için projemiz var. Kartal’daki her bir birey için detaylı düşünerek hazırladık. Kartal, son 15 yıldır kaderine terk edildi. Gerçekten hiçbir şey yapılmadı. Kartal, 15 yıllık makus talihini yenecek”  diye konuştu.

GÜÇLÜ KADROMUZLA GELİYORUZ

Yıllardır edindiği belediyecilik tecrübesini Kartal’da da uygulayacağını söyleyen Karakaya, “Belediyeyi öğrenmeye değil öğrenilmiş belediyeciliği uygulamaya geliyoruz. Farklı belediyelerde çok sayıda projeye imza attım. Hazırladığımız projeleri Kartal’da seçildiğimizde direkt uygulayacağız. Kadromuz güçlü. İşi ehline vereceğiz. Halkımızın içerisinde olarak sorunları, talepleri yerinde görerek çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER