Mardinlilerden Başkan Karakaya'ya destek

Karakaya’ya inandıklarını ve güvendiklerini söyleyen Mardinliler, 31 Mart’ta mimar adayı destekleyeceklerini söyledi

Mardinlilerden Başkan Karakaya'ya destek

Kartal’da yaşayan Mardinliler, 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Adayı Mimar Hüseyin Karakaya’yı destekleyeceklerini açıkladı. Karakaya’yı misafir eden Mardinliler, “Biz size inanıyoruz. Yapacağınıza inanıyoruz. İnşallah öyle de olacak” dedi.

"SİZE İNANIYORUZ, DESTEKLEYECEĞİZ"

Programa ev sahipliği yapan Şeyhmuz Aras, “Mardinliler olarak bu seçimde sizi destekleyeceğiz” diye konuştu. Genişi bir aile olarak Cevizli bölgesinde ikamet ettiklerini belirten Bekir Aras ise “2019’daki seçimlerde CHP adayını destekledik. Ancak beklediğimiz hizmeti Kartallılar olarak alamadık. Bu kez sizi destekleyeceğiz. Biz size inanıyoruz. Yapacağınıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

"KARTAL KOCA BİR KÖYE DÖNDÜ"

Destekleri için Mardinlilere teşekkür eden Mimar Karakaya, “Ulusal ve uluslararası çok sayıda prestijli projede aldım. Belediye tecrübem var. Bu tecrübeyi Kartalımız için kullanmaya karar verdik” dedi. “Kartal 15 yıldır koca bir köye dönüştü. Kartal’a insanların gelmesi için bir sebep yok” diyen Karakaya, “Karakaya, işi ehline vereceğiz. Arkadaşlar görevlerini yapacak. Ben takibini yapacağım. Her mahalleye taziye evi, pazar yerleri, kız isteme evleri, kütüphaneler yapacağız. Bunlar projelerimizden sadece küçük bir kısmı” şeklinde konuştu.

"ADİL BİR ŞEKİLDE YÖNETECEĞİZ"

Yöneticilerin adil bir şekilde yönetmeleri gerektiğini vurgulayan Karakaya, “31 Mart’tan sonra bize oy veren vermeyen herkesi kardeşimiz olarak bilecek ve Kartal’ı bu şekilde yöneteceğiz. Sahada gördüğümüz ilgi ve alaka 31 Mart akşamındaki zaferi müjdeliyor” ifadelerini kullandı.

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER