MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ’TAN DERNEKLERE ZİYARET

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz TUNÇ, Bartın’da ki programlarına aralıksız devam ediyor.

MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ’TAN DERNEKLERE ZİYARET

Türkiye Büyük Millet Meclis Genel Kurul çalışmalarının ara vermesiyle birlikte seçim bölgesi olan Bartın’da halk ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, teşkilat ziyaretleri, kurum ziyaretleri, STK ve Dernek ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Tunç, vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinliyor, hemşehrilerinin düğününde, cenazesinde yanında olmaya devam ediyor.

BARTIN OTİZM ENGELLİLER DERNEĞİ’NE ZİYARET

Milletvekili Tunç son olarak ziyaretlerine beraberindeki AK Parti Bartın İl başkan yardımcısı Muhammet Yalçın, Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte, Bartın Otizm Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulübü Derneği (BOED-DER) Başkanı Berna Şengün’ü ziyaret ederek devam etti.

Dernek çalışmalarının değerlendirildiği ziyarette Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hükümetleri dönemlerinde engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olmaya, destek vermeye devam ettiklerini belirten Milletvekili Tunç, sivil toplum kuruluşlarımızın, derneklerimizin  engelli kardeşlerimize yönelik her projesine destek olmaya devam ettiklerini söyledi. 

EMEKLİLER DERNEĞİ’NE ZİYARET

Milletvekili Tunç, Türkiye Emekliler Derneği Bartın Şubesi Başkanı Ali Kalaycı’yı ziyaret ederek, dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir süre sohbet etti. Dernek başkanı Ali Kalaycı ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Milletvekili Tunç ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ DERNEĞİ’NE ZİYARET

Milletvekili Tunç yaptığı açıklamada; “Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altınok’u ziyaret ederek dernek üyeleriyle sohbet ettik. Bu vesileyle tüm şehit ve gazilerimizi rahmet minnet ve şükranla yâd ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER