Seferihisar'da en ucuz marketin ikinci şubesi açıldı​.

Seferihisar Belediyesi örnek bir projeye imza atarak vatandaşların daha ucuz ve güvenilir gıdaya ulaşmasını sağlamaya Ürkmez’den devam ediyor. 

Seferihisar'da en ucuz marketin ikinci şubesi açıldı​.

Halk Market projesi ile yeni bir döneme giren Seferihisar Belediyesi Ürkmez ve çevresinde yaşayan vatandaşların yararlanacağı ve ayrıca sosyal yardım kapsamında ihtiyaç sahiplerinin kullandığı Halk Kart’ın kullanılacağı Seferihisar’ın en ucuz ikinci marketini açtı. Açılış törenine Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Meclis Üyesi Halim Temese, Belediye Başkan Yardımcıları Yelda Celiloğlu ve Nuriye Hepterlikçi katıldı.

Seferihisar’da fazla sayıda bulunan market zincirlerine karşı Halk Market, Seferihisar’ın yerli üreticilerinden alınan sebze, meyve ve süt ürünleri ile fark yaratıyor. 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı İsmail Yetişkin “İlkini Seferihisar’da hizmete sunduğumuz Halk Market’in ikinci şubesini Ürkmez’de açmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tarım ve gıda artık ülkemiz için en önemli sektör. Üreticimizi yaşatacağız ki sofralarımız bereketli olsun.
Ürkmezli kardeşlerim ucuz ve sağlıklı gıdaya ulaşacak ki sağlıklı nesiller yetişecek. Bu iki hedefimizi de gerçekleştireceğimiz Halk Marketimizin açılışını gerçekleştiriyoruz. Göreve geldiğim günden itibaren mesaimin bir kısmını Ürkmez’de yapıyorum. Ürkmez, Doğanbey bölgemiz bizim için çok kıymetli. Keşke bu güzel projemizin açılışını birlikte gerçekleştirebilseydik. Umarım sağlıklı günlerde tekrar birlikte oluruz. Halk Marketimiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER