Boşnaklar’dan Kılıçdaroğlu’na tebrik ziyaret

Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Genel Merkez’deki makamında ziyaret etti.

Boşnaklar’dan Kılıçdaroğlu’na tebrik ziyaret

Türkiye’nin değişik Kentlerinden ve ilçelerinden gelen Boşnak temsilcileri, CHP liderini CHP Genel Merkezinde ki makamında ziyaret ederek, Mart 2019 yerel seçim sürecinde CHP’nin elde ettiği başarıyı tebrik ettiler. 

Balkan toplumunun bu ülkenin birinci sınıf ve sadık vatandaşları olduğunu, vatanımıza, milletimize bağlı, Cumhuriyet değerlerimize sahip çıkan bir mozaik yapı olduğunu ve ülke yönetiminde, genel ve yerel siyasette her daim olacaklarını dile getirdiler. 

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Balkan toplumuna önem verdiğini, balkan toplumunun bu ülkenin temel taşlarından biri olduğunu söyleyerek ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade etti.

Buluşma Genel Merkez MYK toplantı salonunda gerçekleşirken, toplantıya Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyon Başkanı Mustafa Güneş, İstanbul Anadolu Yakası Bosna Sancak Dernek Başkanı Erdoğan Erden yanı sıra İstanbul, İzmir, Manisa, Adana, Ayvalık, Ankara’dan Camianın temsilcileri katılırken, İstanbul Gazetesi İmtiyaz sahibi İmambakır Üküş ve Boşnak camiasından CHP Bornova Gençlik Örgütü Başkanı Sadık Yıldız eşlik etti.

Boşnak temsilcileri ziyaretin anısına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’da değişik hediyeler verdiler.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2019, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER