Müstakbel Damat Filmin Dev Galası Gerçekleşti

11 Kasım’da vizyona girecek olan ve başrollerini İlker Ayrık, Hande Soral, Erdal Özyağcılar’ın paylaştığı oyuncu kadrosunda ise Ayça Erturan, Ahu Sungur, Suat Sungur, Nilgün Kasapbaşoğlu, Bilge Şen, Ferdi Akarnur ve Yücel Erten gibi ünlü oyuncuların paylaştığı, yapımcılığını ise Pervasız Yapım’ın üstlendiği Müstakbel Damat filminin galası Maslak Tim Show Center’da gerçekleşti. 

Müstakbel Damat  Filmin Dev Galası Gerçekleşti

Yaklaşık bin üç yüz davetlinin katıldığı gala organizasyonuna magazin, iş , sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı. Hande Soral-İsmail Demirci, Zara, Bensu Soral, Bedirhan Soral, Didem Balçın, Murat Akkoyunlu, Murat Şeker, Birol Güven-Burcu Güven, Aytaç Uşun ve eşi Şirin Kılavuz Uşun, Müfit Can Saçıntı, Hakan Bilgin, Meral Çetinkaya,İş ve cemiyet hayatının önemli isimlerinden Süleyman Orakçıoğlu, Pervin Ersoy, Gamze Cizreli katıldı. Aynı zamanda gala davetinde sosyal medyanın ünlü simaları olan Alper Rende, Atakan Özyurt ve Eşi Selen Özyurt’da katıldı. 

BU KADRO İNSANI YÖNETMEN YAPAR

Yapımcı ve oyuncu kimliğinin yanı sıra yönetmenliğini de yaptığı film için Ayrık “ Bu kadro insanı yönetmen yapar. Böyle ustalarla aynı projede olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi. 

Araya giren pandemi döneminden dolayı üç yıl bekleyen filmin oyuncularından Hande Soral ise “üç yıldır bugünü bekliyoruz umuyorum ki gerçek bir aile komedisi izlemek isteyen seyirciler sinema salonları doldurur” dedi. 

FİLM GİBİ HAYAT DEĞİL HAYAT GİBİ BİR FİLM OLDU

Üç yıl önce çekimleri tamamlanmasına rağmen galası koronavirüs önlemleri kapsamında kapanmayla birlikte iptal edilen yapımcılığını Pervasız Yapım’ın üstlendiği Müstakbel Damat Filmi için oyuncular yapılan röportajda “ film gibi hayat derler ya bizim ki hayat gibi bir film oldu. Doğumlar, düğünler, kayıplar bu süreç içerisinde her şeyi yaşadık. Kısmet bugüneymiş” dediler.

BİR ÇOCUK HABERİ DE ERDAL ÖZYAĞCILAR’DAN!

Geçtiğimiz ay basın toplantısında ikinci filme ikinci çocuk olabilir diyen Hande Soral “eşimle vermemiz gereken bir karar bu tek başıma veremem tabi deyince Erdal Özyağcılar eşi Güzin Özyağcılar’a seslendi ve belki ikinci filme çocuk haberi bizden gelir diyerek herkesi kahkahaya boğdu. 

973 GÜN BEKLENEN SELAM SONUNDA VERİLDİ

SEVGİLİLER GÜNÜNDEN DÜNYA SAPLAR GÜNÜNE..

Müstakbel Damat izleyicilerle buluşmadan önce selama çıkan ekip kısa bir konuşma da yaptı. İlker Ayrık “ biz bu selamı vermek için tam 973 gün bekledik. İlk vizyona gireceğimiz tarih üç yıl önce 14 Şubat sevgililer günüydü şimdi ise 11 Kasım dünya saplar günü. Bu günün bereketine inanmak istiyoruz” diyerek herkesi güldürdü. 

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2022, 22:46

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER