"Hep birlikte tarih yazacağız"

CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Esin Köymen, sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getireceklerini dile getirdi.

"Hep birlikte tarih yazacağız"

CHP Başıbüyük Mahalle Temsilciliği açılışına katılan Maltepe Belediye Başkan Adayı Esin Köymen, Başıbüyük halkının ve özellikle gençlerin büyük ilgisi ile karşılandı. Köymen Başıbüyük halkına,

“Hep birlikte tarih yazacağız!  Başıbüyük Mahallesi seçim irtibat büromuzun açılışında, bizi coşkusuyla ve enerjisiyle karşılayan örgütümüze ve halkımıza teşekkür ediyorum.

Konut ve barınma hakkının bir anayasal hak olarak talep edilmesi bizim için kritik önem taşıyor. Başıbüyük Mahallesi’nin en önemli sorunu olan kentsel dönüşümün sosyal belediyecilik anlayışıyla ele alınması Cumhuriyet Halk Partili bir belediye olarak bizim önceliğimiz. Bu yüzden de sosyal konut projelerinin önemini sürekli vurguluyoruz. 

Kreşlerden oyun alanlarına, yeşil alanlardan yaşlı ve emeklilerimizin bir arada vakit geçirebileceği sosyal tesislere kadar ihtiyaçlarımızın farkındayız. Kentsel dönüşümden, çocuklarımızın ihtiyaçlarına, sosyal projelerden yeşil alanların çoğaltılmasına kadar pek çok konuda çalıştık ve semtimizi daha yaşanılabilir kılacak projelerimizle hazırız.

Hep birlikte kentimize sahip çıkacak, dayanışmayı güçlendireceğiz. Daha mutlu bir Maltepe için gece gündüz demeden, yorulmadan çalışacağız.
Hep birlikte burada tekrar bir tarih yazalım ve ‘Maltepe’de yaşam var’ diye çıktığımız bu yolda Maltepe’de yeni bir tarih yazalım. Yaşadığımız alanlara sahip çıkalım. Yaşadığımız yerlerde daha mutlu olalım, hep birlikte daha dayanışmacı bir örgütlenme modelini hayata geçirelim” sözleriyle seslendi.

Bayram Şahin

YORUM EKLE
YORUMLAR
Üzeyir Aydın
Üzeyir Aydın - 2 ay Önce

Hersey Güzel Olacak İyi Çalısmalar

SIRADAKİ HABER