Cumhur İttifakı Ak Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Büyükbakkalköylü kadınları dinledi

Cumhur İttifakı Ak Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Büyükbakkalköy Güzelleştirme Derneği Kahvaltı Programı’na katıldı.

Cumhur İttifakı Ak Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Büyükbakkalköylü kadınları dinledi

Programda Kadem Ekşi’ye AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çelik Koçyiğit, AK Parti Büyükbakkalköy Mahalle Başkanı Musa Turan, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi Sezer Böyük, AK Parti İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi Aysel Şahin, AK Parti Mahalle Kadın Kolları Başkanı Nuran Tan ve MHP Kadın Kolları mahalle başkanı Sema Tan eşlik etti.

Programda kadınların sorunlarını dinleyen Kadem Ekşi, çözüm önerilerini anlattı.

Maltepe’yi daha huzurlu ve mutlu bir yaşam merkezi yapmak için var gücüyle çalışacağını söyleyen Kadem Ekşi, kentsel dönüşüm alanında hızlı adımlar atacaklarını vurguladı

Başıbüyük Mahallesi’nde ulaşım ve sokak köpekleri sorunu ile ilgili şikayetleri not alan Kadem Ekşi, sahipsiz hayvanlar için yeni barınaklar açacaklarının müjdesini verdi.

Cumhur İttifakı Ak Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, ilçenin kuzeyinde yapılacak dev Botanik Park’ın, yüzme havuzu, spor salonları, millet bahçesi ve etkinlik alanları ile İstanbul’un yeni cazibe merkezi olacağını söyledi.

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER