Altınok Öz'den Gökhan Yüksel'e büyük suçlama

Kartal İyi Parti Adayı Gökhan Yüksel'in açılış yaparak açıklamış olduğu projelere Eski Başkan Altınok Öz'den yalanlama geldi.

Altınok Öz'den Gökhan Yüksel'e büyük suçlama

Başkan Altınok Öz bir açıklama yaparak Siyasi nezaket istedi.Öz,Bilindiği üzere, halkımızın takdiriyle Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğümüz dönemde, Kartal'da; altyapıdan üstyapıya, deprem dönüşümünden, sosyo-kültürel ve eğitim olmak üzere güçlü değişimlere imza attık.

Kartal'da göreve geldiğimiz gün 1 olan kreş sayısını 14'e çıkardık. Kreşlerimizi, modern köy enstitüleri olarak tanımlayarak, çocuklarımızı Atatürk ve İlke İnkılâpları doğrultusunda geleceğe hazırlamak için en doğru adımları attık.

Hayata geçirdiğimiz yüzlerce proje içerisinde bizim için diğer hayati konulardan biri deprem dönüşüm çalışmalarımız oldu. Türkiye'de ilk defa Deprem Dönüşüm Müdürlüğü'nü kurarak, 80 bine yakın insanımızın evini dönüştürdük. İstanbul depremine karşı hazırlık çalışmalarımızı en öne koyduk.

Yine bu dönemde, deprem ve diğer tüm afetlere karşı hazır olmak adına, Afet Bilinçlendirme Merkezi'mizi hizmete açtık.

Beton belediyeciliğe karşı, yeşil belediyecilik diyerek, Kartal'ımızın ilçe tarihindeki yapılan en büyük parkı olan Bayram Demirkol Parkı'nı sizler için hayata geçirdik.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün eğitim devrimcilerinden, Mustafa Necati'den aldığımız ilhamla, Mustafa Necati Yurdu'nu büyük oranda tamamladık ve kültür-sanatta İstanbul'un merkezi Kartal şiarıyla, Soğanlık Sanat Evi ve Gençlik Merkezi projemizi hizmete açtık.

Kartal için hayata geçirdiğimiz projeleri saymakla bitmez. Fakat altını çizmek istediğimiz önemli bir konu var. Siyasi partilerin adaylarının, bizim dönemimizde hayata geçirilen projeleri kendi dönemlerinde yapılmış gibi Kartal halkına sunması siyasi nezakete yakışmaz.

Bu anlamda, siyasi parti ayrımı gözetmeksizin tüm Belediye Başkan adaylarını siyasi nezakete davet ediyor, takdiri Kartal halkına bırakıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2024, 22:33

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER