Kadem Ekşi'den Sevgililer Günü sürprizi

Maltepe Cumhur İttifakı Adayı Kadem Ekşi 66 yıllık çifte Sevgililer günü sürprizi yaptı.

Kadem Ekşi'den Sevgililer Günü sürprizi

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi’den 66 yıllık çifte 14 Şubat ziyareti

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 66 yıllık evli Baykan çiftini ziyaret etti. Renkli görüntülerin oluştuğu ziyarette Kadem Ekşi, çifte uzun ve sağlıklı ömür dileğinde bulundu.

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, evlilikte 66 yılı geride bırakan Safiye ve Lütfi Baykan çiftinin evine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Renkli görüntülerin oluştuğu ziyarette Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi çifte çiçek takdiminde bulundu. Ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduklarını kaydeden Baykan çifti Kadem Ekşi’ye teşekkür ettiklerini kaydetti.

66 yıllık çifte onurlandıran ziyaret

Birlikteliklerinde 66.’ncı yılı geride bırakan çifti ziyaret eden Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, “ Şimdi gençler çok hareketli. En ufak kızgınlıkta yolları ayırıyorlar. Evlilikte sorunlar olabilir. Yıllar su gibi akmış ama sizin birlikteliğiniz hiç kopmamış. Allah sizin mutluluğunuzu daim etsin” ifadelerini kullandı.

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER