Kadem Ekşi, Yerel Medya ile Buluştu: 

Maltepe'yi 5 Yılda 10 Yıl Ötesine Taşıyacak Projeleri Açıkladı.

Kadem Ekşi, Yerel Medya ile Buluştu: 


Maltepe'nin AK Parti Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, yerel medya temsilcileriyle düzenlediği tanışma toplantısında Maltepe'nin geleceği için öngördüğü projeleri ve hedeflerini paylaştı. 
MALTEPE’NİN EVLADIYIM
Maltepe'nin evladı olduğunu söyleyen Ekşi, mühendis kimliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde tüm partilerin ortak adayı olarak Deprem Komisyon Başkanlığı yapmış bir mühendis olarak Maltepe'ye hizmet etmek üzere aday olduğunu açıkladı. Kendisini Maltepe'ye bağlayan hayat hikayesini paylaşarak, bu kentin güzelliklerini koruma ve değerlere sahip çıkma sözü verdi.
5 YILDA 10 YILLIK İŞ YAPACAĞIZ
Öncelikli hedefinin, önümüzdeki 5 yıl içinde Maltepe'ye 10 yıl ötesinden bir değer katmak olduğunun altını çizen Ekşi, Bu süreçte Maltepe'nin modern, huzurlu ve güvenli bir kent olması için çalışacaklarını belirtti.
HİZMET ALANLARINI GENİŞLETECEĞİZ
Maltepe Belediyesi'nin hizmet alanlarını genişleteceklerini de belirten Ekşi, kentsel dönüşüm, akıllı şehircilik, sürdürülebilir çevre, altyapı, sosyal belediyecilik, kültür-sanat, gençlik, spor, eğitim ve turizm gibi hayatın her alanında Maltepe Belediyesi'nin etkin bir şekilde rol alacağını ifade etti.
YEREL MEDYA YOLUMUZUN IŞIKLARIDIR
Yerel medyanın, Maltepe'nin nabzını tutan, beklentileri ve talepleri yansıtan bir ayna olduğunu belirten Ekşi, bu sebeple yerel medyanın yeni dönemde kendileri için önemli bir yol arkadaşı olacağını vurguladı. Hemşerilerin huzurunda şeffaf bir şekilde projeleri konuşmak amacıyla canlı yayın buluşmaları yapacaklarını ifade etti.
MALTEPELİLER BİZİ TAKİP ETSİN
Toplantıda Maltepelilere de seslenen Ekşi, kampanya süresince çalışmalarını yakından takip etmelerini ve doğru ve faydalı olduğuna inandıkları projelere destek vermelerini talep etti. Ayrıca, yetersiz oldukları konularda şeffaf bir şekilde değerlendirmelerini ve önerilerini paylaşmalarını istedi.
Toplantıya katılan AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya ise şunları söyledi: “AK Parti'nin Maltepe ilçe teşkilatının, yerel medya aracılığıyla halka ulaşarak, projelerini ve hedeflerini anlatmaya devam edeceğini belirtti. Ayrıca, yerel medyanın, Maltepe'deki gelişmeleri ve ihtiyaçları takip etmede önemli bir rol oynadığını vurgulayarak, iş birliği çağrısında bulundu. 
Toplantının sonunda yerel Medya Temsilcilerinin sorularını cevaplayan Ekşi, katıldıkları için kendilerine teşekkür etti. Ekşi, önümüzdeki günlerde projeleri daha detaylı anlatmak üzere bir dizi toplantı düzenleyeceklerini ve her bir kuruluşu ziyaret ederek Maltepe için değerli öneri ve fikirleri dinleyeceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2024, 20:05

Bayram Şahin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER